Apie Mus

Apie Mus

Mūsų istorija

2011m-2012m sezoną CBC klubas buvo pripažintas stipriausiu ir pajėgiausiu badmintono klubu Lietuvoje. CBC iškovo čempionų vardą 48-ajame Lietuvos aukščiausios lygos komandiniame čempionate ir Lietuvos B lygos komandiniame čempionate.
Esame atviras ir draugiškas klubas, tad kviečiame prisijungti visus, kurie nori sportuoti ir leisti laiką su badmintono rakete rankose!

CBC yra vienas iš iniciatorių naujos specializuotos badmintono arenos „Delfi“ atidarymui.

2016 lapkričio mėnesį, Lietuvos Badmintono Federacija oficialiai CBC paskelbė didžiausiu badmintono klubu Lietuvoje.

Capital Badminton Club (visų vadinamas CBC) buvo įkurtas 2008 metais, kai susijungė dvi idėjos: beprotiškas noras žaisti badmintoną ir sportuoti komfortiškomis sąlygomis. Ir iki šiol ši idėjų sąjunga veda klubą pirmyn.

kartų žaidimas, žaidimas kartu

CBC nebuvo įnoris, bet greičiau būtinybė.

 Tuo metu Vilniuje nebuvo tinkamos salės žaisti badmintoną. O badmintono mėgėjams entuziastams pradėjus generuoti idėjas, viltis ir lųkesčius buvo nuspręsta, kad būtina kurti tokį klubą, kuris garantuotų komfortiškas sąlygas sportuoti, t.y. dušą, gerą apšvietimą, šildymą žiemos sezonu, gerą privažiavimą. O trykštanti entuziazmu sąjunga pranašavo projekto sėkmę. Ypač, kai vienas pagrindinių klubo tikslų buvo „turi būti linksma.“ Visos idėjos virto realybe, dabar ne tik linksma žaisti, bet komfortiškos sąlygos tai daryti tapo CBC klubo narių kasdienybe.

Norite Pradėti Sportuoti?

Ateik Pabandyti. Duosime Raketę, Paaiškinsime Taisykles.