Klubinė Veikla

Klubinė Veikla

Capital badminton Club klubinė veikla

CBC klubas kiekvienais metais džiaugiasi stipriai didėjančia aktyvia bendruomene, intensyvėjančia veikla, augančiais tikslais. Šiais metais mes ir vėl ženkliai paaugome, tačiau kartu su didesniu klubo narių skaičiumi nenorime prarasti bendradarbiavimo ir bendravimo
kokybės.

2019/2020 metų sezono CBC klubo bendruomenės veiklų išsamus aprašas buvo išsiųstas visiems CBC klubo nariams.

2020 m. metais buvo įgyvendinti Lietuvos švietimo ir sporto projektai, Vilniaus miesto savivaldybės projektai, treneriai dalyvavo BWF level 1 ir level 2 kursuose, CBC paruošė du sportininkus Asmeniniam Europos Badmintono čempionatui.

Pasiektos pergalės tarptautiniuose turnyruose – aukščiausias Lietuvos badmintono jaunimo rezultatas per 30 metų (1989-2020 m).

Naudinga informacija

Badmintonas – žaidimas, ne tik fiziškai lavinantis kūną. Visų pirma, badmintone, kaip ir šachmatuose, svarbiausia yra strategija. Žmogus, turintis fiziškai stiprų kūną, gali greit pralaimėti, jei nelavins strateginio mąstymo.

Antra, badmintonas – greitų sprendimų priėmimo menas. Jei žaidėjo strateginis mąstymas – puikus, sprendimą jis turi priimti labai greitai, nes volanas (dar vadinamas – kamuoliuku, plunksnele, skrajuku) atskrieja staiga. Didžiausiais volano greitis yra 493 km/h (Gineso rekordas užfiksuotas 2013 m.), tuo tarpu teniso kamuoliuko užfiksuotas didžiausias greitis tesiekia 251 km/h. Taigi sprendimas turi būti ne tik logiškas, bet ir greitai priimtas.

Trečia, badmintonas – sprintas ir maratonas viename. Žaidžiant šį žaidimą reikia greito starto, kad suspėtum reaguoti į skriejantį volaną, bet taip pat reikalinga ištvermė – kol volanas ore, reikia nuolat judėti, o per vieną susitikimą nubėgti gali tekti iki 7 kilometrų. Taigi badmintono žaidėjai vadovaujasi tokiu credo: mąstyk, spręsk, judėk.

Norite Pradėti Sportuoti?

Ateik Pabandyti. Duosime Raketę, Paaiškinsime Taisykles.