Badmintono treneris Nitesh Yadav šiomis dienomis lieja prakaitą Vilniuje su jaunaisiais žaidėjais ruošdamas juos 2028-aisiais Los Andžele vyksiančioms olimpinėms žaidynėms. Toks yra „Capital Badminton Club“ tikslas, kurio klubas siekia bendradarbiaudamas su Vilniaus m. savivaldybe

Nitesh Yadav nuo vaikystės domėjosi badmintonu. Nitesh, kuris savo pavyzdžiu laiko geriausią pasaulio badmintonininką Lin Dan (Kinija), studijavo aukščiausioje Azijos sporto institucijoje Nacionaliniame sporto institute (NIS) ir gavo ten sporto trenerio diplomą. Tik dvidešimt žaidėjų per metus iš viso pasaulio priimami treniruotis (NIS).

Nitesh Yadav pasiekė „A“ lygio vertinimą ir yra vienintelis Indijos valdžios sertifikuotas badmintono treneris dirbantis Europoje. Per savo sportinę karjerą N. Yadav laimėjo daugybę valstijos čempionatų ir žaidė nacionaliniuose čempionatuose, buvo užėmęs 15 vietą Indijoje, taip pat atstovavo Indijai tarptautiniuose turnyruose ir demonstravo savo įgūdžius įvairiuose nacionalinio lygio turnyruose.

Didžiausias jo pasiekimas buvo, kai vienas iš jo mokinių tapo 2019 m. Pietų Azijos jaunimo žaidynių čempionu (Maldyvuose).

Matydami  jo entuziazmą, aistrą, talentą „Capital Badminton Club“ patikėjo Nitesh Yadav vienetų trenerio pareigas. Šiuo metu jis ruošia jaunesnius žaidėjus Europos čempionatui ir BWF lygio žaidynėms.

Trenerio svajonė yra parengti žaidėjus olimpiadai. Auklėtiniai jau pradėjo rodyti gerus rezultatus tarptautiniuose jaunių turnyruose:

– BADMINTN DANMARK (U17 Elite group) iškovota 3 vieta vyrų vieneto kategorijoje;

– Polish U17 International, jaunių tarptautiniame turnyre jo auklėtinis pateko į TOP8 vyrų vieneto kategorijoje.;

– Victor Latvia U17,  tarptautiniame turnyre auklėtiniai demonstravo gerus rezultatus: žaidė 2 finalus, bei 1 pusfinalį ir atnešė Lietuvai 3 medalius.

Nitesh Yadav tiki, kad jo auklėtiniai ateityje galės iškovoti prizines vietas tarptautinėse varžybose (Badmintono Europe, Badminton World Federation, Olimpiadoje), bei tinkamai atstovauti Lietuvai.