Anastasija Tolstaja

BWF Level 2 Trenerė

Anastasija Tolstaja BWF Level 2 Trenerė

Registracija

Asmeninės ir grupinės treniruotės

Istorija. Iš daugiau nei dvejus metus trukusios kelionės po Europą, Aziją ir Okeaniją į Vilnių grįžo mūsų klubo žaidėja – Anastasija Tolstaja. Ji pradėjo žaisti badmintoną nuo pat vaikystės, kol mokėsi mokykloje atstovavo Lietuvai skirtingų amžiaus kategorijų tarptautiniuose varžybose, vėliau žaidė už Vilniaus Universitetą, o nuo 2009 metų išvažiavo mokytis ir dirbti į Liuksemburgą, kur iki 2016 metų treniravo ir žaidė už aukščiausioje Liuksemburgo divizijoje besivaržantį badmintono klubą.

Vizija. Rytų filosofijos įkvėpta Anastasija nori dalintis savo žiniomis, patirtimi, pozityvia energija bei inspiruoti mūsų klubo žaidėjus nuolatiniam fiziniam bei dvasiniam tobulėjimui.

Auksinė mintis. „To follow the path, look to the master, follow the master, walk with the master, see through the master, become the master.” – „Einant keliu, žiūrėk į savo mokytoją, eik paskui jį, eik kartu su juo, žiūrėk pro jo akis, pats tapk mokytoju.“ – Zen patarlė

Gyvenimo filosofija. „You are alive, so you are happy!“ – „Tu gyveni, tad jau esi laimingas!“ – citata iš Yann Arthus-Bertrand filmo HUMAN.

Norite Pradėti Sportuoti?

Ateik Pabandyti. Duosime Raketę, Paaiškinsime Taisykles.