Didžiausias badmintono klubas Lietuvoje

Svarbiausių darbų prezidentės apžvalga

CBC Badmintono klubas

Jau daugiau nei dešimtmetį gyvuojantis badmintono klubas Capital Badminton Club 2016/2017 metų sezoną tik augo ir dar garsiau skleidė badmintono žinią Lietuvai. Iš mažo draugų klubo į didžiausią badmintono klubą Lietuvoje išaugusio, CBC ir toliau atskleidžia badmintono žavesį vis didesniam badmintono mylėtojų būriui.

Jau retas bemano, kad badmintonas – lauko ar pliažo žaidimas. Jei paklaustumėte, daugelis atsakytų, kad tai viena smagiausių, azartiškiausių, judriausių sporto šakų. O kai susijungia judri sporto šaka ir draugiška badmintono CBC šeimyną, tuomet šis duetas skamba gražiausiomis natomis, kurios gundo nepraleisti nė vienos treniruotės ir vis skatina tobulėti bei siekti didesnių ir sudėtingesnių pergalių.

O pergalės tapo dar lengviau pasiekiamos, kai 2016 m. pabaigoje CBC pradėjo bendradarbiauti su „Delfi“ sporto centru, kuriame badmintonistų laukia kvepiančios rūbinės, 8 aikštelės, aukštos lubos ir badmintonui pritaikyti apšvietimas bei Jūsų sąnarius tausojanti, greitį didinanti danga.

Atrodo, kad tinkamesnio laiko išdrįsti susipažinti ir šią sporto šaką pamilti jau nebus, todėl jei Jūs ar Jūsų draugas dar dvejoja, vykit baimes ir abejones šalin, nes profesionalūs treneriai, klubo prezidentė Aurelija ar klubo nariai nelieka abejingi nė vienam, nei dideliam, ne mažam, kuris nori prisidėti prie badmintono žinomumo skleidimo.

CBC klubas dėkoja už puikų ir rezultatyvų sezoną ir laukia visų norinciu sportuoti DELFI SPORTO CENTRE.

CBC 2016/2017 sezono pasiekimai

2016/2017 m. sezonas CBC klubui negailėjo skambių pergalių ir titulų. Šį sezoną CBC klubas buvo oficialiai pripažintas didžiausiu badmintono klubu Lietuvoje, kuriame yra net 183 aktyviai dalyvaujantys varžybose nariai (45 vaikai bei 138 suaugę). Klubas ir toliau tęsia puoselėtas tradicijas ir nuolatos organizuoja varžybas Vilniuje vaikams ir suaugusiems, tarptautines vasaros stovyklas, tarptautinius turnyrus, dalyvauja Badminton Europe veikloje  – kelia kvalifikaciją treneriams, organizuoja Baltijos šalių vaikų stovyklas, gavo teisę organizuoti Yonex Lithuanian U-17 2017. Šiemet po 4 metu pertraukos 55-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas vyko Vilniuje CBC klubo administruojamoje sporto salėje.

CBC klubas šį sezoną nepamiršo ir tradicinių savo turnyrų, kaip antai PBL, CBC Junior, Aqua, Power of Doubles and Mix, CBC International bei pakvietė visus norinčius į naują komandinį daugiaetapį turnyrą Dream Team Cup.

Nors klubas organizuoja daug turnyrų, stovyklas, bet didžiausias klubo turtas ir pasididžiavimas yra klubo nariai. O jie šį sezoną labai uoliai dirbo, tobulėjo, augo ir garsino ne tik CBC klubo bet ir badmintono vardą. Dėkojame visiems, bet labai norisi paminėti žaidėjus, kurie šį sezoną dažniausiai lipo ant nugalėtojų pakylos. Taigi garsūs plojimai skamba:

suaugusiųjų grupėje – M. Dagiliui, kuris tarp visų titulų, taip pat pelnė Lietuvos taurės A grupės čempiono titulą vyrų dvejeto kategorijoje bei užėmė 3-ąją vietą mišraus dvejeto kategorijoje;

veteranų grupėje – T. Urbonienei, kuri taip pat pelnė ir Lietuvos taurės C grupės moterų dvejetų čempionės titulą;

didžiausi pažangą padariusiems žaidėjams suaugusiųjų grupėje – Lietuvos taurės D grupėje moterų dvejetų kategorijoje 2-ąją vietą pelniusiai J. Kažanauskaitei ir Lietuvos taurės B grupės čempiono titulą vyrų dvejeto kategorijoje laimėjusiam K. Šemetai;

vaiku grupėje – Lietuvos jaunučių (U13) asmeninis čempionate vyrų vieneto kategorijoje 2-ąją vietą laimėjusiam R. Grigaliūnui, kuris kartu su D. Pakšiu laimėjo pirmąją vietą vyrų dvejeto kategorijoje ir U. Rakštytei, kuri laimėjo ne vieną pergalę merginų dvejeto ir bei mišraus dvejeto kategorijose;

bei tarptautinėse varžybose geriausiai pasirodžiusiems žaidėjams – D. Pakšiui ir J. Kelečiūtei.

Dėkojame šiems žaidėjams, vertiname jų nuoseklų darbą ir atkaklumą treniruočių metu, kuris dovanoja labai reikšmingus laimėjimus. Taip pat dėkojame visiems, kurie nenuleidžia rankų ir vėl grįžta į treniruotes po skaudžių ir apmaudžių pralaimėjimų – mes su jumis, visi ten buvome ir tą pralaimėjimo kartėlį išgyvenome. Todėl CBC klubas linki saulėtos vasaros, aktyvaus poilsio, o pailsėjusių laukia rudenį, kai akyse vėl degs noras tobulėti ir kopti pergalių viršukalnių link.